Zamknij

Kasjer - sprzedawca

Miejsce pracy: Zagórska 85, 42-680 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o salę sprzedaży, wykładanie towaru
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 12.12.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane doświadczenie
      Pracodawca: "STOKROTKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: Projektowa 1, 20-209 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie
      Osoba do kontaktu: Sandra Kosik
      Numer telefonu: 502004466
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV; praca dwuzmianowa w godzinach 6:00 -14:00, 14:00 - 22:00 oraz w niedziele handlowe
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      zarządzanie zespołem, prowadzenie zmiany, obsługa klienta, rozliczanie pracowników
      StPr/24/0810
      wynagrodzenie od od 5 100 PLN

      obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o salę sprzedaży, wykładanie towaru
      StPr/24/0811
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      obsługa stoiska mięsnego, dbanie o ekspozycję towaru. kontrola dat ważności
      StPr/24/0812

      Przygotowywanie planów budowy, modernizacji, remontu dróg, prowadzenie spraw z zakresu dokumentacji technicznej, nadzór nad realizacją zadań inwestycyjnych i remontowych, kontrola robót, przekazywanie placów budowy dla robót, udział w odbiorach robót
      StPr/24/0813
      wynagrodzenie od od 5 500 PLN

      - kierowanie i nadzór nad służbą interwencyjną, - przyjmowanie interwencji, - bieżąca kontrola dróg i inne w ogłoszeniu, Zgodnie z ogłoszeniem o naborze na str.: http://www.zdp.bip.info.pl/
      StPr/24/0814
      wynagrodzenie od od 4 800 PLN

      obsługa maszyn i urządzeń do produkcji
      StPr/24/0815
      wynagrodzenie od od 28,1 PLN

      - prowadzenie geodezyjnych baz danych, - prowadzenie spraw związanych z aktualizacją treści mapy zasadniczej,
      StPr/24/0805
      wynagrodzenie od od 4 400 do 5 000 PLN

      - gospodarowanie zasobem nieruchomości Powiatu Tarnogórskiego, - opiniowanie inwestycji celu publicznego oraz projektów studium i planów miejscowych, - przygotowanie rocznych sprawozdań z gospodarowania zasobem oraz innych zestawień, analiz i opracowań dla celów informacyjnych i statystycznych,
      StPr/24/0806
      wynagrodzenie od od 5 700 do 6 100 PLN

      sprzątanie biur
      StPr/24/0799

      protokołowanie na sali rozpraw, wykonywanie zarządzeń sędziów
      StPr/24/0798
      wynagrodzenie od od 4 750 PLN