Zamknij

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: obsługa maszyn i urządzeń do produkcji
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 23.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: umiejętność obsługi maszyn i urządzeń do produkcji tworzyw sztucznych, umiejętności manualne, mile widziana znajomość języka indonezyjskiego w stopniu komunikatywnym, praca dwuzmianowa w godzinach 6-18, 18-6, 60 godzin tygodniowo,
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Towarowa 1, 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
    Osoba do kontaktu: Pośrednik pracy
    Numer telefonu: 322855038
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Wymagane skierowanie z PUP
    zarządzanie zespołem, prowadzenie zmiany, obsługa klienta, rozliczanie pracowników
    StPr/24/0810
    wynagrodzenie od od 5 100 PLN

    obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o salę sprzedaży, wykładanie towaru
    StPr/24/0811
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    obsługa stoiska mięsnego, dbanie o ekspozycję towaru. kontrola dat ważności
    StPr/24/0812

    Przygotowywanie planów budowy, modernizacji, remontu dróg, prowadzenie spraw z zakresu dokumentacji technicznej, nadzór nad realizacją zadań inwestycyjnych i remontowych, kontrola robót, przekazywanie placów budowy dla robót, udział w odbiorach robót
    StPr/24/0813
    wynagrodzenie od od 5 500 PLN

    - kierowanie i nadzór nad służbą interwencyjną, - przyjmowanie interwencji, - bieżąca kontrola dróg i inne w ogłoszeniu, Zgodnie z ogłoszeniem o naborze na str.: http://www.zdp.bip.info.pl/
    StPr/24/0814
    wynagrodzenie od od 4 800 PLN

    obsługa maszyn i urządzeń do produkcji
    StPr/24/0815
    wynagrodzenie od od 28,1 PLN

    - prowadzenie geodezyjnych baz danych, - prowadzenie spraw związanych z aktualizacją treści mapy zasadniczej,
    StPr/24/0805
    wynagrodzenie od od 4 400 do 5 000 PLN

    - gospodarowanie zasobem nieruchomości Powiatu Tarnogórskiego, - opiniowanie inwestycji celu publicznego oraz projektów studium i planów miejscowych, - przygotowanie rocznych sprawozdań z gospodarowania zasobem oraz innych zestawień, analiz i opracowań dla celów informacyjnych i statystycznych,
    StPr/24/0806
    wynagrodzenie od od 5 700 do 6 100 PLN

    sprzątanie biur
    StPr/24/0799

    protokołowanie na sali rozpraw, wykonywanie zarządzeń sędziów
    StPr/24/0798
    wynagrodzenie od od 4 750 PLN