Zamknij

Manager sprzedaży

Miejsce pracy: 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: nawiązywanie i utrzymywanie biznesowych kontaktów z nowym i dotychczasowymi klientami, wyjaśnianie i rozwiązywanie problemów we wzajemnych kontaktach, uczestnictwo w zawieraniu transakcji handlowych wyjaśnianie potrzeb klienta, kontrolowanie rozliczeń/płatności, przygotowanie materiałów promocyjnych na wyjazdy biznesowe, raportowanie postępów wykonywanych prac, praca głównie biurowa (70/30)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 27.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Język:
    • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • Prawo jazdy kat. B
        Wymagania dodatkowe
        Wykształcenie:
        • wyższe (w tym licencjat)
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku, pracodawca poszukuje osoby energicznej, chętnie podejmującej wyzwania, skrupulatnej, odpowiedzialnej, samodzielnej, dobrze zorganizowanej, kontaktowej, znającej języki obce: angielski, niemiecki, francuski, włoski, rosyjski
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: MIRAOLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
          Adres: 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
          Osoba do kontaktu: Tetiana Herasymenko
          Numer telefonu: 733600492
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: CV; uczestnictwo w budowaniu dynamicznie rozwijającej się firmy na rynku commodities (towarów handlowych), zdobywanie unikalnych doświadczeń sprzedażowych i marketingowych, możliwość poszerzania wiedzy w zakresie tematycznym organizacji, wykorzystani
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
          prace ślusarskie
          StPr/24/0858
          wynagrodzenie od od 34 do 38 PLN

          prace pomocnicze na kuchni (przygotowanie, wstępna obróbka)
          StPr/24/0859
          wynagrodzenie od od 4 300 PLN

          obsługa klienta; nadzorowanie realizacji usług; współpraca z zespołem roboczym w celu realizacji usług
          StPr/24/0855
          wynagrodzenie od od 4 400 PLN

          praca z osobami niepełnosprawnymi w pracowni techniczno - ślusarskiej
          StPr/24/0852
          wynagrodzenie od od 5 400 PLN

          zgodnie z ogłoszeniem o naborze na str.: www.bip.tarnowskiegory.pl, zakładka oferty pracy.
          StPr/24/0853
          wynagrodzenie od od 5 300 PLN

          - telefoniczna obsługa klienta (nie akwizycja), - sporządzanie raportów, - utrzymywanie dobrych relacji z partnerami firmy
          StPr/24/0844

          drobne naprawy, remonty, sprzątanie wokół szkoły
          StPr/24/0841
          wynagrodzenie od od 2 150 PLN

          opieka nad trójką dzieci w wieku szkolny (1-3 klasa podstawowa) w domu klienta, pomoc w odrabianiu zadań domowych oraz zadań w języku angielskim
          StPr/24/0838
          wynagrodzenie od od 28,1 PLN

          nawiązywanie i utrzymywanie biznesowych kontaktów z nowym i dotychczasowymi klientami, wyjaśnianie i rozwiązywanie problemów we wzajemnych kontaktach, uczestnictwo w zawieraniu transakcji handlowych wyjaśnianie potrzeb klienta, kontrolowanie rozliczeń/płatności, przygotowanie materiałów promocyjnych na wyjazdy biznesowe, raportowanie postępów wykonywanych prac, praca głównie biurowa (70/30)
          StPr/24/0837
          wynagrodzenie od od 5 000 PLN

          przerysowywanie map w programie QGIS
          StPr/24/0840
          wynagrodzenie od od 6 000 PLN