Zamknij

Ślusarz

Miejsce pracy: Batalionów Chłopskich 2, 42-680 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: prace ślusarskie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 04.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 34 do 38 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Zawód:
    • Ślusarz* (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 2)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: sumienność, umiejętność pracy w zespole
      Pracodawca: KONSTRUKCJE STALOWE K-Z SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: Batalionów Chłopskich 2, 42-680 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląsk
      Osoba do kontaktu: Karolina Mainka
      Numer telefonu: 323843225
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      prace ślusarskie
      StPr/24/0858
      wynagrodzenie od od 34 do 38 PLN

      prace pomocnicze na kuchni (przygotowanie, wstępna obróbka)
      StPr/24/0859
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      obsługa klienta; nadzorowanie realizacji usług; współpraca z zespołem roboczym w celu realizacji usług
      StPr/24/0855
      wynagrodzenie od od 4 400 PLN

      praca z osobami niepełnosprawnymi w pracowni techniczno - ślusarskiej
      StPr/24/0852
      wynagrodzenie od od 5 400 PLN

      zgodnie z ogłoszeniem o naborze na str.: www.bip.tarnowskiegory.pl, zakładka oferty pracy.
      StPr/24/0853
      wynagrodzenie od od 5 300 PLN

      - telefoniczna obsługa klienta (nie akwizycja), - sporządzanie raportów, - utrzymywanie dobrych relacji z partnerami firmy
      StPr/24/0844

      drobne naprawy, remonty, sprzątanie wokół szkoły
      StPr/24/0841
      wynagrodzenie od od 2 150 PLN

      opieka nad trójką dzieci w wieku szkolny (1-3 klasa podstawowa) w domu klienta, pomoc w odrabianiu zadań domowych oraz zadań w języku angielskim
      StPr/24/0838
      wynagrodzenie od od 28,1 PLN

      nawiązywanie i utrzymywanie biznesowych kontaktów z nowym i dotychczasowymi klientami, wyjaśnianie i rozwiązywanie problemów we wzajemnych kontaktach, uczestnictwo w zawieraniu transakcji handlowych wyjaśnianie potrzeb klienta, kontrolowanie rozliczeń/płatności, przygotowanie materiałów promocyjnych na wyjazdy biznesowe, raportowanie postępów wykonywanych prac, praca głównie biurowa (70/30)
      StPr/24/0837
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      przerysowywanie map w programie QGIS
      StPr/24/0840
      wynagrodzenie od od 6 000 PLN