Wiata śmietnikowa przy ul. Gliwickiej 13. To tutaj dzisiaj rano znaleziono zwłoki dwóch osób. Fot. Redakcja i czytelnik Gwarka
Dzisiejszy dzień niestety obfituje w złe wiadomości. Po informacji o próbach odebrania sobie życia przez dwie osoby, mamy kolejną, jeszcze gorszą, o znalezieniu zwłok dwóch osób pod wiatą śmietnikową.
O tragicznym odkryciu powiadomił policję zarządca nieruchomości przy ul. Gliwickiej w Tarnowskich Górach. Było to dzisiaj o godz. 8.30.
– Zgon obu osób potwierdził lekarz. To bezdomni, dobrze znana policjantom kobieta w wieku 59-lat i 37-letni mężczyzna. W otoczeniu zwłok znajdowały się butelki po alkoholu. Jeżeli chodzi o przyczynę śmierci, nie stwierdzono śladów działania osób trzecich. Prokurator zlecił wykonanie sekcji zwłok – mówi podkom. Damian Ciecierski, rzecznik tarnogórskiej policji.
[ZT]25271[/ZT]
16 18
meldunki sanepidu o zgonach, czy im doktory nie dopiszą covid
5 4
Nie dopiszą bo zmarłym nie wykonuje się testów. Najwet jesli faktycznie byli zainfekowani i zmarliby w wyniku powikłań a nie mieliby testów za życia to takie przypadki nie są uwzględniane w statystykach COVIDowych.
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
5 2
Biorąc pod uwagę Twoje pismo tez tak skończysz
4 3
To że Ciebie tak rodzice wyrzucili jak byłeś jeszcze dzieckiem, ale na tyle dużym że się do okna życia nie mieściłeś nie znaczy że inni też tak mieli.
19 3
R.I.P.
23 2
Wieczny odpoczynek...
3 4
cisnie berecik co ?
3 11
HCWD
5 1
Na śmietnik weszli ?
3 1
A wiadomo skąd byli
6 1
Wyrazy współczucia dla rodzinn
4 10
Dwuch meneli mniej
3 1
Synek, ortografia !!!!!
12 1
Nie oceniajmy nikogo. Nikt nie zna losu tych ludzi.
1 0
Ludzie tacy sami z krwi i kości tak jak inni
1 0
Masz racje.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gwarek.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz