Zamknij

Start sezonu morsowania! Morsy z Chechła Rodem i z Zielonej zapraszają

J.M. 13:44, 21.10.2025 Aktualizacja: 13:36, 27.10.2025
W sobotę, 2 listopada o godzinie 12:00, rozpoczyna się sezon morsowania 2025/2026!  Fot. Archiwum Gwarka W sobotę, 2 listopada o godzinie 12:00, rozpoczyna się sezon morsowania 2025/2026! Fot. Archiwum Gwarka

W niedzielę, 2 listopada o godzinie 12:00, rozpoczyna się sezon morsowania 2025/2026! Morsy z Chechła Rodem zapraszają miłośników zimnych kąpieli na plażę przy barze „U Adika”. Morsy z Zielonej rozpoczną sezon dwa tygodnie później. 

Organizatorzy zimowych kąpieli nad Chechłęm zapowiadają, że w tym sezonie atrakcji nie zabraknie. Na uczestników czekają:

  • - balie z gorącą wodą,
  • - sauna z widokiem na jezioro,
  • - muzyka, relaks i dobra zabawa,
  • a także ognisko, wspólne śpiewy i rozmowy przy ciepłej herbacie do późnych godzin wieczornych.

Od godziny 17:00 wystartuje wyjątkowe „Chechelskie SPA”, czyli ceremonie saunowe odbywające się co godzinę. To propozycja zarówno dla doświadczonych saunowiczów, jak i tych, którzy po morsowaniu chcą się dobrze rozgrzać.

Morsy z Zielonej też wchodzą do akcji

W niedzielę, 16 listopada o godzinie 15:00 do sezonu morsowego dołączą Morsy z Zielonej (Kalety).

Spotkanie na plaży w Zielonej. Po kąpieli w lodowatej wodzie zaplanowano ognisko morsowe, przy którym nie zabraknie rozmów, śmiechu i wspólnego świętowania rozpoczęcia sezonu.

Czytaj też:

Derby Śląska dla Tarnowskich Gór! MKS Skarbek...

90. urodziny pani Jadwigi i wizyta burmistrza

[ZT]64965[/ZT]

 

(J.M.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
0%