Urząd Miejski w Tarnowskich Górach ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Żłobka Publicznego nr 1. Fot. Jarosław Myśliwski
Urząd Miejski w Tarnowskich Górach ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Żłobka Publicznego nr 1. Osoba wyłoniona w postępowaniu będzie odpowiadała za funkcjonowanie placówki przy ul. Bema 1 oraz jej oddziałów przy ul. Wyszyńskiego 135 i ul. Strzybnickiej 3. Proponowane wynagrodzenie zasadnicze to najmniej 6500 zł brutto.
Do obowiązków przyszłego dyrektora będzie należało m.in. kierowanie działalnością żłobka, zarządzanie finansami i personelem, zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom oraz współpraca z rodzicami i instytucjami miejskimi. Wśród zadań znalazło się także pozyskiwanie środków zewnętrznych na rozwój placówki.
Kandydaci muszą posiadać wykształcenie wyższe i co najmniej trzyletnie doświadczenie w pracy z dziećmi lub wykształcenie średnie i minimum pięć lat takiego doświadczenia. Mile widziane są kwalifikacje pedagogiczne oraz doświadczenie w kierowaniu żłobkiem lub klubem dziecięcym.
Zatrudnienie przewidziano od 30 lipca na pełny etat. W przypadku osób rozpoczynających pracę na stanowisku urzędniczym pierwsza umowa zostanie zawarta na okres do sześciu miesięcy.
::news{"type":"see-also","item":"73316"}
::news{"type":"see-also","item":"73646"}