Zamknij
REKLAMABieganie - zobacz ceny

Cider Cup na Księżej Górze. Wyścig kolarski został przełożony

18:30, 21.04.2021 | aj
Skomentuj Fot. Archiwum Gwarka
REKLAMA

Trwają zapisy do zawodów rowerowych, które odbędą się w parku na Księżej Górze w Radzionkowie.  Początkowo były planowane na 8 maja, ale z powodu sytuacji epidemiologicznej zostały przesunięte na 11 września. Cider Cup 2021 to amatorski wyścig kolarski w formule cross country, w którym mogą startować całe rodziny. Organizatorem jest Stowarzyszenie Cidry Lotajom. 

Trasa na terenie parku i ogrodu botanicznego będzie biegła pagórkowatymi, głównie leśnymi ścieżkami, z poziomem trudności dostosowanym do danej kategorii wiekowej. Długość jednej dużej pętli wynosi 5 km. Najmłodsi zawodnicy, w wieku 2-4 lat będą mieli do pokonania 1-2 km. W przypadku dorosłych w grę wchodzi nawet 30 km.

Już trwają zapisy, dzieci do 8. roku życia włącznie startują bez opłat. Do 8 września wpisowe dla dzieci i młodzieży do 16 lat (rok ur. 2005 i młodsi) wynosi 25 zł, dla dorosłych – 35 zł. W dniu imprezy opłaty wynoszą odpowiednio 40 zł i 50 zł. 

Cider Cup rozpocznie się o godz. 10 od startów najmłodszych. Więcej szczegółów i regulamin na www.elektronicznezapisy.pl.

[ZT]30736[/ZT]

 

(aj)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMASkating - porównaj na Ceneo
0%