Zamknij

Tarnogórska liga szóstek podsumowuje sezon. A organizatorzy planują kolejny

14:00, 27.11.2021 | aj
Skomentuj Zakończyły się rozgrywki w K1 Sport Group Lidze Szóstek TG. Fot. Archiwum ligi
REKLAMA

Zakończyły się rozgrywki w K1 Sport Group Lidze Szóstek TG. Zwycięzcą okazała się drużyna Constal Chudów. Za nią uplasowały się zespoły We Love Pizza i Królowie Życia.

Był to drugi sezon tarnogórskiej ligi szóstek. Rozgrywki ruszyły pod koniec kwietnia na orliku przy Kolejówce w Tarnowskich Górach.

– Constal Chudów był drużyną, której poziom gry był najbardziej wyrównany.  Wygrana nie jest zaskoczeniem. Kandydatów do awansu było kilku. To był bardzo udany sezon, a poziom drużyn podobny – podsumowuje Krzysztof Buczek, który wspólnie Mateuszem Sochą i Damianem Sochorem zajmuje się organizacją tarnogórskiej ligi szóstek. – Dziękuję moim kolegom za pracę i zaangażowanie – mówi. 

Na kolejnych miejscach za podium uplasowały się drużyny: ADP Dako Dom, Vandals Karmol Okno Bank, Corne Ryje, Exellent Car Team, Górnik TG.

Odbyło się uroczyste podsumowanie ligi, gdzie wręczono drużynowe i indywidualne wyróżnienia. Trzy pierwsze zespoły otrzymały puchary i vouchery, dla zwycięzcy w wysokości 1800 zł na zakupy w sklepie sportowym.

 –  Liga jest dla ludzi i ludzie ją tworzą. Chcemy, żeby czuli się docenieni i zauważeni: jako zespoły, i indywidualnie. Są dla nas tak samo ważni bez względu na miejsce w tabeli – podkreśla Krzysztof Buczek. 

Rozgrywki dopiero dobiegły końca, ale organizatorzy już działają z myślą o następnym, III sezonie. 

– Zależy nam na ściągnięciu zespołów z innych miast, mamy pomysł na kilka nowości. Rozglądamy się za kolejnymi sponsorami i cieszy nas, że firmy chcą z nami rozmawiać – komentuje. 

[ZT]33669[/ZT]

 

(aj)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

K1K1

1 1

Znowu jakieś walenie po mordach pięściami i szłapami? 11:42, 02.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%