Medale mistrzostw Polski dla zawodniczek UKS Olimpijczyk Nowe Chechło

08:32, 02.08.2022 aj
Kinga Widłok, Magdalena Przybyła, Natalia Gruca, Zuzanna Cyrek z trenerem. Fot. Archiwum klubu Kinga Widłok, Magdalena Przybyła, Natalia Gruca, Zuzanna Cyrek z trenerem. Fot. Archiwum klubu

Kajakarki i kajakarze UKS Olimpijczyk Nowe Chechło bardzo dobrze wypadli podczas mistrzostw Polski w kajakarstwie klasycznym, które między 28 a 31 lipca odbyły się na torze regatowym Malta w Poznaniu.

W zawodach rywalizowali juniorzy, juniorzy młodsi i młodzicy.  Świetnie poradziły sobie zawodniczki UKS Olimpijczyk Nowe Chechło.

Dominika Hewig zajęła III miejsce w K1 na 1000 m juniorek. Natalia Gruca i Zuzanna Cyrek były drugie w K2 na 2000 m młodziczek. W tej samej kategorii wiekowej Kinga Widłok, Magdalena Przybyła, Natalia Gruca, Zuzanna Cyrek wywalczyły II miejsce w K4 2000 m.

Pozostali reprezentanci Olimpijczyka zajęli miejsca poza podium, ale w pierwszej lub drugiej dziesiątce: