Zostało mało czasu!
0
0
dni
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
Daj bliskim chwilę,
którą zapamiętają
Kup prezent
Zamknij

Miasteczko Śląskie. Auto mocno uszkodzone. Za kierownicą 19-latek, wiózł trzech pasażerów

esp 21:03, 01.07.2023 Aktualizacja: 14:18, 26.10.2025
8 Fot, Archiwum policji Fot, Archiwum policji

Dziś przed 20 doszło do poważnie wyglądającego zdarzenia na ul. Dworcowej w Miasteczku Śląskim.

19-letni mieszkaniec Miasteczka Śląskiego jechał volkswagenem ul. Dworcową. W okolicy dworca kolejowego stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w drzewo.

Jak ustalili policjanci, młody kierowca jechał za szybko.

W samochodzie była jeszcze trójka pasażerów, też mieszkańców Miasteczka Śląskiego.

Pomimo tego, że samochód jest mocno uszkodzony, ani kierowcy, ani pasażerom nic poważnego się nie stało.

19-letni sprawca kolizji został ukarany mandatem. Był trzeźwy.

Czytaj też:

Tarnowskie Góry. Rajza Ikarusem z PKM Świerklaniec [ZDJĘCIA]

Za wjazd autem zapłacisz mandat. Rowerem za friko. Nie tylko ul. Chemików

Tarnowskie Góry. Zalew w Pniowcu. Kolejny rok bez kąpieliska [ZDJĘCIA]

[ZT]42372[/ZT]

 

(esp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (8)

LHLH

0 12

Byłem na miejscu zdarzenia jako pierwszy. To ja zaalarmowałem 112. Moim zdaniem jedną z przyczyn wypadku jest bardzo nierówna nawierzchnia jezdni. Samochód wypadł z drogi w ostatniej fazie zakrętu.

10:38, 02.07.2023
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz

HubertHubert

10 1

Kierujący pojazdem jest obowiązany jechać z prędkością zapewniającą panowanie nad pojazdem, z uwzględnieniem warunków, w jakich ruch się odbywa, a w szczególności: rzeźby terenu, stanu i widoczności drogi, stanu i ładunku pojazdu, warunków atmosferycznych i natężenia ruchu.

11:10, 02.07.2023

P ŚlP Śl

1 0

Jprdl. Może się kiedyś nauczycie pustogłowce, że na zakrętach się zwalnia, a nie zapier...

09:56, 03.07.2023

polskipolski

1 1

kerowiec !

13:20, 02.07.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

#lh#lh

3 6

Znów fantastyka platfusowa z przekazem tvn wyborczą Onet fakt???? 👎. Przy wjeździe do Dworcowej na wysokości kościoła jest znak 30km/ h w kwadratowej obwolucie nakazujący prędkość poruszania się na całym tym terenie. Jak się ma nie równy teren do dziur asfaltu do prędkości ? Prędzej resory złamiesz , farta młodzian i reszta mieli że głowami na szybie czy drzewie nie wylądowali gdyż życie było by policzone . A zakręt ten wynosi na zewnątrz przy większej prędkości.

13:48, 02.07.2023
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

P ŚlP Śl

0 0

Wiadomo, jechali 30 km/h i dlatego ich wyniosło i pasażer miał drzewo na kolanach....

09:51, 03.07.2023

W Niemczech...W Niemczech...

6 0

Pierwsze prawo jazdy w Niemczech wydawane jest na okres próbny – dwóch lat. Jeśli w tym czasie młody kierowca złamie zasady ruchu drogowego, okres próbny może wydłużyć się nawet do czterech lat! Co więcej, kierowca musi wziąć udział w kursie doszkalającym, który kosztuje 250 euro!

19:30, 02.07.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

LHLH

2 1

"Wićie, rozumićie" postawmy znak nie trzeba bedzie naprawiać jezdni. Dzieciaki kartkę z kalendarza 1 lipca mogą zapisać jako dzień nowych urodzin.
Ale my jako społeczeństwo najlepiej potrafimy pisac anonimowe, obraźliwe komentarze tu mowa o osobie z "#".

07:48, 03.07.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gwarek.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%