Zamknij

Szalone pomysły na wieczór panieński!

12:54, 19.06.2020 | T.S

Wieczór panieński powinien być dla każdej przyszłej panny młodej niezapomniany. Sprawdź, jak zafundować jej dzień, który na pewno będzie mieć na długo w pamięci.

1. Wieczór w SPA

Jeśli Twoja znajoma nie lubi szalonych imprez, szarf z napisem „Panna Młoda” i diabelskich rogów przyczepionych do opaski, to będzie najlepszy sposób, aby spędzić z nią miły, relaksujący i spokojny wieczórw kameralnym gronie. Relaksujące zabiegi i rytuały, poprzedzone kieliszkiem wina oraz pysznymi przekąskami, przeplatane wspólnymi rozmowami, na pewno sprawią, że uzna ten wieczór za idealny.

2. Lekcja pole dance

Takiej atrakcji na wieczór panieński przyszła Panna Młoda na pewno się nie spodziewa. Kurs pole dance, pod okiem instruktora, na pewno będzie niezwykle oryginalnym i zaskakującym dodatkiem do Waszego wspólnego wieczoru. A kto wie, może ta jedna lekcja tak jej się spodoba, że zdecyduje się kontynuować  kurs już po ślubie.

3. Wynajem domku

Jeśli lubicie robić wszystko po swojemu, może warto wynająć domek pośrodku lasu i zorganizować szaloną imprezę panieńską całkowicie od zera? Możecie wtedy zaplanować własne gry i zabawy, przygotować własny cateringiem i zorganizować imprezę skrojoną idealnie pod gust przyszłej Panny Młodej. I to w całkowitym odosobnieniu, gdzie możecie robić, co Wam się tylko podoba.

4. Lot balonem

Chcesz zafundować przyszłej Pannie Młodej trochę adrenaliny? Zdecydujcie się na grupowy lot balonem. Trwa on około godziny i zapewnia naprawdę niezapomniane wrażenia. Podobne emocje może wzbudzić w niej przejażdżka gokartem czy lot widokowy samolotem. Jeśli Twoja przyjaciółka lubi mocną dawkę adrenaliny, warto pomyśleć o włączeniu takiego wydarzenia do Waszego wspólnego wieczoru.

5. Taneczny wieczór panieński

To bardzo dobra opcja na nauczenie się czegoś nowego i to we wspólnym gronie. W trakcie takiego wieczoru w wybranej szkole tańca uczycie się podstawowych kroków konkretnego tańca. Salsy, samby, a może nawet czegoś bardziej szalonego, jak kroki hip-hopowe. Świetna zabawa podczas próby wykonywania skomplikowanych figur jest praktycznie gwarantowana. Taki wieczór panieński oraz inne oryginalne prezenty możesz wykupić na prezentmarzen.com.

6. Degustacja wina

Jeśli idealny wieczór dla przyszłej Panny Młodej nie może odbyć się bez jej ulubionego wina, może warto pomyśleć o wspólnym kursie degustacji? Nauczycie się odróżniać różne nutki smakowe, rodzaje wina i szczepy, a także dowiecie się, jak powstaje wino. Dla Waszej przyjaciółki może być to świetnym elementem jej wieczoru i sposobem na zdobycie wiedzy, którą będzie mogła wykorzystywać w codziennym życiu.

7. Sesja zdjęciowa

Każda kobieta choć raz w życiu marzy, żeby być modelką. Czemu nie spełnić tego marzenia Waszej przyjaciółki w jej wieczór panieński. Możecie wykupić jej profesjonalną sesję zdjęciową, a następnie udać się na nią wspólnie i kibicować jej w trakcie zdjęć, podpowiadać  seksowne pozy i generalnie miło spędzać czas. A może warto pójść na całość i wykupić taką sesję dla całej Waszej grupy? Sesja zdjęciowa to też idealny prezent na wiele innych okazji, na przykład na osiemnastkę. Więcej o tym, jakie prezenty warto na nią wybrać przeczytasz w artykule "Prezent na 18 urodziny dla niego i dla niej - przewodnik po najciekawszych prezentach".

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA