Zamknij
REKLAMA

Konkurs walentynkowy. Znamy nazwiska zwycięzców

11:53, 09.02.2021 | A.G
Skomentuj
REKLAMA

W najbliższą niedzielę przypada święto zakochanych. Z tej okazji zaprosiliśmy naszych czytelników do udziału w walentynkowym konkursie. Do wygrania były 3 vouchery na kolację dla dwóch osób, ufundowane przez restaurację Gościniec u Gwarka w Tarnowskich Górach.

                                      

By wziąć udział w konkursie, wystarczyło odpowiedzieć na pytanie: Kto zgodnie z tradycją jest uznawany za patrona zakochanych, a odpowiedź wysłać na adres mailowy: [email protected].

Zainteresowanie czytelników przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Otrzymaliśmy aż 203 zgłoszenia! Co ciekawe, tylko 27 maili nadesłali panowie. Czy to oznacza, że to nasze czytelniczki chętniej zaskakują swoich partnerów romantycznymi niespodziankami?

Odpowiedź pozostawiamy Państwu - a tymczasem publikujemy listę zwycięzców: vouchery o wartości 100,00 zł* na kolację dla dwóch osób, wraz z dowozem, ufundowane przez tarnogórską restaurację Gościniec u Gwarka, otrzymują Anna Gierat, Mariola Mecner oraz Monika Witkowska-Szwider. Z laureatami konkursu skontaktujemy się telefonicznie.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu - a korzystając z okazji wszystkim naszym czytelnikom życzymy niezapomnianych walentynek!*Voucher obejmuje koszty przygotowania wybranych dań oraz dowóz, realizowany według zasad praktykowanych przez restaurację. W przypadku złożenia zamówienia na kwotę wyższą niż 100,00 zł różnicę pokrywa zamawiający.

(A.G)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Nieprzeczytane ?Nieprzeczytane ?

0 0

Co z wiadomościami nieodebranymi ? Mój email nadal figuruje jako
" nieodebrany " w mojej skrzynce pocztowej. 17:11, 12.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%