Zamknij
REKLAMA

Walentynkowy spacer z psem. Tegoroczna edycja będzie wyglądać inaczej, niż w poprzednich latach

16:55, 09.02.2021 | aj
Skomentuj Fot. Archiwum Na wypad z psem
REKLAMA

Od kilku lat tarnogórzanka Agnieszka Kosak, autorka bloga o podróżach i wypadach z psem organizowała Walentynkowe Psie Spacery Wielorasowe. Opiekunowie z czworonogami spacerowali w poprzednich latach w okolicy zalewu Nakło-Chechło, parku w Świerklańcu czy Zielonej w Kaletach. W tym roku spacer również się odbędzie, ale w innej formie. 

 "Walentynkowe spotkania z wami i waszymi psami są naszą tradycją. Jednak z uwagi na pandemiczną sytuację i obostrzenia, nie możemy pozwolić sobie w tym roku na zaproszenie około setki psów i ponad dwustu osób na wspólny spacer" – pisze Agnieszka Kosak. 

W zamian proponuje w niedzielę, 14 lutego indywidualny spacer z psem i udokumentowanie go zdjęciem. Fotografię można wysłać na facebookowy profil Na wypad z psem. Wszystkie zdjęcia zostaną tam opublikowane. Jak zapowiada pomysłodawczyni, ze swoim psem Tiją zamierza spacerować w lasach Nadleśnictwa Rudy Raciborskie. 

Poprzednie edycje były połączone ze zbiórką darów dla bezdomnych zwierząt. W tym roku prośba dotyczy przekazania 1 proc. podatku na rzecz Stasia Polanka.

"Staś jest dzieckiem naszych przyjaciół, u którego zdiagnozowano m.in. kardiomiopatię gąbczastą, agenezję ciała modzelowatego oraz wodogłowie. Żeby mógł się nadal rozwijać, potrzebna jest ciągła rehabilitacja, opieka lekarska i specjalistyczny sprzęt. Staś jest pod opieką Fundacji Sprzymierzeni z GROM. Aby przekazać mu 1 proc. podatku należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000375883, cel szczegółowy: STAŚ POLANEK nr 040. Dla nas ten 1 proc. i tak niczego nie zmienia, a dla Stasia może mieć ogromne znaczenie. W jego imieniu dziękujemy i zapraszamy na walentynkową przechadzkę, inną niż dotychczasowe, ale mamy nadzieję, że mimo wszystko w tym trudnym czasie będziecie z nami" – pisze Agnieszka Kosak. 

Więcej informacji tutaj. 

[ZT]29738[/ZT]

 

(aj)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

nono

2 3

jeszcze tych obesrancow na drodze potrzeba gonic to !!! 19:49, 09.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

A jak A jak

2 0

psa nie mam - męża wezmę ...też męski odpowiednik😄😄😄😄😄😄😄? 20:51, 09.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%