Jak informuje zastępca nadleśniczego Nadleśnictwa Świerklaniec Wojciech Kubica, na początku przyszłego tygodnia mają się rozpocząć prace porządkowe wokół zalewu Nakło-Chechło.
Będą usuwane posusz, wywroty i złomy (od punktu 20 do 39 na poniższej mapce). Chodzi o poprawę bezpieczeństwa przed rozpoczęciem sezonu nad zalewem.
Na czas prowadzenia prac korona wału będzie wyłączona z ruchu. Roboty mają potrwać około 3 dni.

::news{"type":"see-also","item":"30196"}
Olo12:37, 13.03.2021
No i bravo !!
ale 15:46, 13.03.2021
najpierw trzeba pokropic i dac do kapsy bo inaczej nic sie nie uda !
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gwarek.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz