Nocna akcja strażaków w Tarnowskich Górach. Konar uszkodził auto. Zdjęcie poglądowe. Fot. Gwarek
Nocna interwencja strażaków w Tarnowskich Górach. O godz. 2.39 służby otrzymały zgłoszenie o dużym konarze drzewa, który odłamał się i spadł na zaparkowany samochód osobowy.
Na miejsce skierowano dwa zastępy straży pożarnej. Okazało się, że odłamana gałąź uszkodziła stojącego Forda C-Max. Konar wybił szybę w pojeździe oraz uszkodził klapę bagażnika, lewy bok i dach samochodu.
Część konaru nadal zwisała z drzewa, stwarzając zagrożenie. Strażacy wykorzystali drabinę mechaniczną, aby bezpiecznie usunąć pozostałe fragmenty i zabezpieczyć miejsce zdarzenia.
Uszkodzony Ford był zaparkowany, w chwili zdarzenia nikogo nie było w środku. Nikt nie odniósł obrażeń.
::news{"type":"see-also","item":"73733"}
::news{"type":"see-also","item":"73727"}