Do wypadku doszło dzisiaj, na feralnym skrzyżowaniu DK 94 z ul. Gliwicką w Boniowicach. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać do godz. 16.
Jak informuje rzecznik tarnogórskiej policji podkom. Damian Ciecierski, wstępnie ustalono, że 47-latka jechała fiatem seicento i nie ustąpiła pierwszeństwa motocyklowi kawasaki. Pojazdy się zderzyły.
Niestety, reanimacja motocyklisty nie przyniosła skutku. 42-latek z powiatu lublinieckiego nie przeżył wypadku.
DK 94 jest zablokowana, utrudnienia mogą potrwać do godz. 16.
::news{"type":"see-also","item":"27652"}
Olo12:55, 23.08.2020
Ile jeszcze osob tam musi zginac ? Zanim przebuduja to cholerne skrzyzowanie ???!!!
najpierw 14:36, 23.08.2020
kasa dla ojca muchomora a potem reszta wazne ze ten b....k dobrze zyje za czyjas kase a ten dobry buk sie na to przyglada😡
My Polacy14:06, 23.08.2020
jestesmy najgorszymi kierowcami w Europie i niech nikt tu nie minusuje bo to jest prawda brawura chamstwo itd
Oman14:27, 23.08.2020
Czy ktos moglby mi wytlumaczyc co takiego niezwyklego jest w tym skrzyzowaniu, ze nie ma tam tygodnia bez wypadku?
Patryk15:49, 23.08.2020
Skrzyżowanie jak każde inne . glupota ludzka i nie ostroznosc graja tu glowna role
Ona15:59, 23.08.2020
Byłam świadkiem tego wypadku, niestety skrzyżowanie jest tragiczne i z ludzkiego a nie prawnego punktu widzenia moim zdaniem nie ma winnych. Pani miała prawo nie zauważyć motocyklisty, bo już była na końcu tego skrzyżowania i wjezdzala w swoją drogę. A motocyklista jechał dość szybko i nawet nie hamował. Prawda jest taka że gdyby były światła to nie byłoby tam tyle wypadków.
Stacha16:16, 23.08.2020
Gebels spoczywaj w spokoju😢
Co to 16:34, 23.08.2020
ma znaczyc ? "gebels"
Herbus22:01, 23.08.2020
Gebels miał ksywę nasz Mariusz, wieczny odpoczynek bracie [*]
SS07:38, 24.08.2020
Joseph Goebbels
My Polacy do Herbus 22:34, 23.08.2020
Wyrazy wspolczucia
Malwa 22:39, 23.08.2020
Mariusz spotkamy się tam na górze... LWG
HarleyQ12:30, 24.08.2020
Mariusz, niech Tobie ziemia lekką będzie [*]..
:(
Zalamany18:46, 25.08.2020
Przeżyłem śmierć syna w podobnych okolicznościach-wspolczuje rodzinie,ludzie od czego macie oczy!!!
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gwarek.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz