Na sygnale

Zamknij

Tarnowskie Góry. Zderzenie trzech samochodów na Korola

esp 10:36, 24.06.2026 Aktualizacja: 10:36, 24.06.2026
Tarnowskie Góry. Zderzenie trzech samochodów na Korola Zdjęcie ilustracyjne, archiwum Gwarka

Do zdarzenia doszło wczoraj po południu na DK 11, na wysokości skrzyżowania z ul. ks. Sojki.

Policjanci ustalili, że 41-letni Tarnogórzanin jechał Mazdą zbyt blisko Forda Mondeo i uderzył w jego tył. Za kierownicą Forda siedział 28-latek z Lubomierza.

Potem Mondeo siłą odrzutu wjechało jeszcze w Forda Fiestę, którego prowadził 29-letni mieszkaniec Tworoga.

Nikomu nic poważnego się nie stało, ale samochody były na tyle mocno uszkodzone, że policjanci zatrzymali wszystkie trzy dowody rejestracyjne.

Sprawca kolizji został ukarany mandatem.

Czytaj też:

Tarnowskie Góry. Zderzenie czterech aut na DK11. Uwaga na utrudnienia

Hala sportowa do remontu. W wakacje będzie zamknięta

Kto otrzymał tytuł zasłużonego dla gminy?

Tragiczny finał poszukiwań nad zalewem Nakło-Chechło

::news{"type":"see-also","item":"73781"}

::video{"type":"onnetwork","item":"1436"}

 

(esp)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
0%