Zdjęcie ilustracyjne, archiwum Gwarka
Do zdarzenia doszło wczoraj po południu na DK 11, na wysokości skrzyżowania z ul. ks. Sojki.
Policjanci ustalili, że 41-letni Tarnogórzanin jechał Mazdą zbyt blisko Forda Mondeo i uderzył w jego tył. Za kierownicą Forda siedział 28-latek z Lubomierza.
Potem Mondeo siłą odrzutu wjechało jeszcze w Forda Fiestę, którego prowadził 29-letni mieszkaniec Tworoga.
Nikomu nic poważnego się nie stało, ale samochody były na tyle mocno uszkodzone, że policjanci zatrzymali wszystkie trzy dowody rejestracyjne.
Sprawca kolizji został ukarany mandatem.
Czytaj też:
Tarnowskie Góry. Zderzenie czterech aut na DK11. Uwaga na utrudnienia
Hala sportowa do remontu. W wakacje będzie zamknięta
Kto otrzymał tytuł zasłużonego dla gminy?
Tragiczny finał poszukiwań nad zalewem Nakło-Chechło
::news{"type":"see-also","item":"73781"}
::video{"type":"onnetwork","item":"1436"}