Tarnowskie Góry. 18 czerwca w markecie Biedronka przy ul. Ułańskiej 22-letni Tarnogórzanin ukradł artykuły spożywcze za 13 zł. Dostał 500 zł mandatu.
Dwa dni później w tym samym sklepie 47-letnia Tarnogórzanka zabrała bez płacenia towar za 114 zł. W tym przypadku sprawa będzie miała finał w sądzie.
Tarnowskie Góry. 22 czerwca w markecie Carrefour przy ul. Kościuszki po godz. 6 na gorącym uczynku wpadł 57-latek z Tarnowskich Gór. Zwinął alkohol za 9 zł, zapłaci 500 zł mandatu.
Czytaj też:
Jazda na zakazie, a nawet na trzech zakazach
Bobrowniki Śląskie. Upadek z wysokości, lądowanie LPR
Tarnowskie Góry. Sam się przyznał, teraz grozi mu odsiadka
W środku nocy walczyli z ogniem. Pożar w Świętoszowicach
::news{"type":"see-also","item":"73532"}