Zamknij
REKLAMA

Walentynkowy spacer z psami po Zielonej

13:52, 29.01.2020 |
Skomentuj
REKLAMA

W niedzielę, 9 lutego odbędzie się V Gliwicki Walentynkowy Psi Spacer Wielorasowy. Organizuje go Agnieszka Kosak, autorka bloga o podróżach z psem. Zapisy ruszają 1 lutego i potrwają do 7 lutego. Jest limit miejsc, warto więc się pośpieszyć. Trasa spaceru będzie biegła przez Zieloną w Kaletach.

W poprzednich latach spacery z psami organizowane przez Agnieszkę Kosak odbywały się m.in. nad zalewem Nakło-Chechło i w świerklanieckim parku. ? Trasa będzie prowadziła przez najpiękniejsze zakątki Zielonej. Uczestnicy pokonają około 12 km. Razem z ukochanymi psami przemierzą piaszczyste tereny, leśne dukty i asfaltowe ścieżki. To spacer dla psów dorosłych, które ukończyły 12 miesiąc życia, zdrowych, z aktualnymi szczepieniami, a przede wszystkim aktywnych i z dobrą kondycją ? podkreśla. Wydarzenie promuje aktywne wypady z psem i wspólne spędzania czasu z czworonogiem na świeżym powietrzu. Agnieszka Kosak o swoich dalszych i bliższych wypadach z Tiją pisze na blogu nawypadzpsem.pl.

Udział w spacerze jest bezpłatny, ale każdy kto się zarejestruje, powinien przynieść ze sobą dary na rzecz bezdomnych zwierząt. Mogą to być ręczniki papierowe, proszki do prania czy puszki z mokrą karmą Rocco. Dary trafią do azylu dla zwierząt "Cichy Kąt" w Tarnowskich Górach. ? Dzięki temu będzie można nie tylko spędzić niedzielę z ukochanymi czworonogami, ale przy okazji pomóc tym psom, które jeszcze nie mają kochających domów ? podkreśla Agnieszka Kosak.

Osoby zainteresowane udziałem w spacerze powinny wysłać e-maila na adres: [email protected], a w treści podać imię i nazwisko, imię, rasę i wiek psa oraz liczbę osób towarzyszących. Spacer rozpocznie się o godz. 11 przy ul. Stawowej, nieopodal wiatraka. Rejestracja i zbiórka darów ruszy o godz. 10.15. Wspólne zdjęcie pamiątkowe planowane jest na godz. 11.30, a zakończenie spaceru ? na godz.12.30. Dodatkowe informacje udzielane są mailowo pod adresem: [email protected] lub [email protected]

(aj)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%