Miejsce chłodu będzie w świetlicy OSP Krupski Młyn, przy ul. Głównej 9. Fot. OSP Krupski Młyn
Ciekawa inicjatywa strażaków ochotników, sołectwa i samorządu z Krupskiego Młyna.
- W związku z prognozowanymi upałami zapraszamy wszystkich, którzy potrzebują chwili wytchnienia, odpoczynku w cieniu oraz ochłody, do skorzystania z przygotowanego Miejsce Chłodu – zachęcają pomysłodawcy.
W przyjaznej i zacienionej przestrzeni będzie można odpocząć od wysokich temperatur oraz bezpłatnie napić się wody – w sobotę i niedzielę, 27 i 28 czerwca, w godz. 9-18.
Miejsce chłodu będzie w świetlicy OSP Krupski Młyn, przy ul. Głównej 9.

Czytaj też:
Bezpieczne lato w powiecie tarnogórskim. Służby w gotowości
Były utrudnienia na DK 11. Pożar samochodu ciężarowego
Strzybnica. Wyzwania współczesnej opieki społecznej
::news{"type":"see-also","item":"73895"}
::video{"type":"onnetwork","item":"1447"}