Wiadomości z regionu

Zamknij

Upały coraz większe. Tu będzie miejsce chłodu

esp 06:00, 26.06.2026 Aktualizacja: 13:02, 25.06.2026
Upały coraz większe. Tu będzie miejsce chłodu Miejsce chłodu będzie w świetlicy OSP Krupski Młyn, przy ul. Głównej 9. Fot. OSP Krupski Młyn

Ciekawa inicjatywa strażaków ochotników, sołectwa i samorządu z Krupskiego Młyna.

- W związku z prognozowanymi upałami zapraszamy wszystkich, którzy potrzebują chwili wytchnienia, odpoczynku w cieniu oraz ochłody, do skorzystania z przygotowanego Miejsce Chłodu – zachęcają pomysłodawcy.

W przyjaznej i zacienionej przestrzeni będzie można odpocząć od wysokich temperatur oraz bezpłatnie napić się wody – w sobotę i niedzielę, 27 i 28 czerwca, w godz. 9-18.

Miejsce chłodu będzie w świetlicy OSP Krupski Młyn, przy ul. Głównej 9.

Czytaj też:

Bezpieczne lato w powiecie tarnogórskim. Służby w gotowości

Były utrudnienia na DK 11. Pożar samochodu ciężarowego

Strzybnica. Wyzwania współczesnej opieki społecznej

::news{"type":"see-also","item":"73895"}

::video{"type":"onnetwork","item":"1447"}

 

(esp)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
0%