Na sygnale

Zamknij

Osada Jana. Cztery zastępy straży pożarnej w akcji

esp 11:53, 25.06.2026 Aktualizacja: 12:05, 25.06.2026
Osada Jana. Cztery zastępy straży pożarnej w akcji Zdjęcie ilustracyjne, fot. Przemysław Cynkier hejmielec.pl

Wczoraj, 24 czerwca strażaków na równe nogi postawił telefon mieszkańca Osady Jana w Tarnowskich Górach. Chodziło o blok przy ul. Kolorowej.

Tarnogórzanin powiedział, że z mieszkania sąsiada wydobywa się dym. Do tego dym wydobywał się także z kratki wentylacyjnej u zgłaszającego i czuć było zapach spalenizny.

Na miejsce pojechały 4 zastępy strażackie – 2 z JRG Tarnowskie Góry, 1 z JRG Radzionków i 1 z OSP Repty Śląskie.

Strażacy weszli do mieszkania, z którego wydobywał się dym – zastali śpiącego lokatora i zostawioną na kuchence gazowej potrawę.

Nikomu nic się stało, ale kto wie, jak to wszystko by się skończyło, gdyby nie czujność sąsiada.

Czytaj też:

13 osób zatrzymanych za czerpanie korzyści...

Boruszowice z dofinansowaniem na Zieloną Pracownię

Strażacy gaszą duży pożar składowiska odpadów

Zniszczono gniazda jaskółek

::news{"type":"see-also","item":"73844"}

 

(esp)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
0%