Promuj to ogłoszenie

Pracownik produkcji (k/m) DE-Praca dla uczniów

Data dodania: 2021-04-27 15:50:53ID: 834

517Pokaż numer[email protected]

Chcesz sobie dorobić podczas wakacji? Nic prostszego! Zgłoś się do nas już dziś zarezerwuj miejsce!

Przez cały rok zatrudniamy studentów oraz uczniów w okresie ferii świątecznych, zimowych i innych przerw od nauki.

Miejsce pracy: Haren (Ems) / Wietze (Dolna Saksonia)

Zakres obowiązków:

? Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
? Kompletowanie i układanie na tackach zestawów dań gotowych ? np. kurczak w przyprawach z warzywami
? Odważanie produktów
? Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Wymagania:

? Wytrzymałość fizyczna
? Pełnoletność - wymóg konieczny
? Umiejętność pracy w zespole
? Mile widziany własny samochód

Oferujemy:

? Wynagrodzenie w wysokości 12, 00? brutto/h oraz dodatki i premie
? Umowę o pracę na warunkach niemieckich
? Studenci oraz uczniowie są zwolnieni ze składek ubezpieczenia społecznego
? Komfortowe warunki mieszkaniowe
? Wsparcie polskiego koordynatora

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

[email protected]

Tel. +48 517 677 609
Tel. +48 517 675 433