Promuj to ogłoszenie

Pomocnik (k/m) ? montaż złączek - Praca dla studentów/uczniów

Data dodania: 2021-06-01 09:55:04ID: 905

814Pokaż numer[email protected]

Miejsce pracy Holandia / tereny przygraniczne z Niemcami
Zakres obowiązków:
? Cięcie węży na odpowiednie długości
? Montowanie złączek
? Testowanie pod ciśnieniem, czy wąż nie jest uszkodzony
? Układanie węży i przewodów elastycznych na palety
Oferujemy:
? Zatrudnienie na okres wakacji
? Wynagrodzenie 11 ? brutto/h
? Umowa na warunkach niemieckich ? oddelegowanie do pracy w Holandii
? Komfortowe zakwaterowanie odpłatne ok. 59,15 ? / tydzień
? Wsparcie polskiego koordynatora
Wymagania:
? Zdolności techniczne
? Zdolność do szybkiego przystosowywania się
? Wytrzymałość fizyczna
? NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI J. NIEMIECKIEGO ANI ANGIELSKIEGO
? Prawo jazdy kat. B
? Własny samochód mile widziany

Concept Plus Sp. z o.o. (Lublin)
Zapraszam do kontaktu telefonicznego 814 400 972
Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV na adres:
[email protected]